Ga naar de inhoud van deze pagina Ga naar het zoeken Ga naar het menu
Vorige pagina

Vragen ex art. 32 Reglement van Orde

Onveilige ijzeren omheining van de Geul (Molentak) op het Th. Dorrenplein

ID

107

Onderwerp

Onveilige ijzeren omheining van de Geul (Molentak) op het Th. Dorrenplein

Datum vraag

9-5-2022

Fractie

VSP

Toelichting
Datum antwoord
Bijlage(s)